Ius est ars boni et aequi

Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka to kancelaria indywidualna prowadzona przez adwokat Marzenę Tomasik-Baprowską. Kancelaria świadczy usługi, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorców. Siedziba kancelarii mieści się w Siewierzu. Kancelaria została założona we wrześniu 2013 roku. Chociaż jest to kancelaria nowopowstała to już prężnie działa. Kancelaria zajmuje się sprawami z różnych dziedzin prawa, zarówno tymi, które cechuje znaczny stopień skomplikowania, jak i tymi, które na "pierwszy rzut oka" wydają się proste, nieskomplikowane.

Każda sprawa jest traktowana indywidualnie. Staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie, ażeby klient był zadowolony z naszych usług. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób rzetelny. Klient korzystający z usług kancelarii może być pewny, iż wszelkie poruszone przez niego kwestie pozostaną poufne, gdyż obowiązuje nas tajemnica adwokacka.

Kancelaria w swojej działalności stawia na jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Bez względu na rodzaj prowadzonej sprawy robimy wszystko, ażeby jak najlepiej reprezentować naszego Klienta. W każdą sprawę angażujemy się na najwyższym poziomie. Nasze relacje z Klientem cechuje wzajemne zaufanie. Nie pozostajemy obojętni na ludzką krzywdę. W kontaktach z klientami staramy się wyjaśniać wszelkie kwestie w prosty, zrozumiały sposób, a nie używać li tylko żargonu prawniczego. Zawsze informujemy klienta o podjętych krokach, o etapie, na którym dana sprawa się znajduje.